e-Safe Zirveleri

Siber uzay var oldukça, siber güvenlikte var olacaktır. e-Safe Ulusal Güvenlik Etkinlikleri olarak, Siber Güvenlik ve Kişisel Verileri Koruma Sektörlerinin paydaşları olan; üreticiler, satıcılar, kamu, üniversite ve STK’ları bir araya getirerek sektörün sağlıklı gelişmesine katkıda bulunmaya çalışıyoruz. Bu bağlamda e-Safe, yerel sorunlara odaklanmış bir Ulusal Güvenlik Etkinlikleri platformudur.

Buzdağının Görünmeyen Kısmı: Kullanıcı Sözleşmeleri

a

Buzdağının Görünmeyen Kısmı: Kullanıcı Sözleşmeleri

Bu yılki e-Safe Siber Güvenlik Zirvesinde Buzdağının Görünmeyen Kısmı: Kullanıcı Sözleşmeleri hakkında Avukat sayın MEHMET PEHLİVAN bir konuşma yapacaktır.

Konuşmacı

Av. Mehmet PEHLİVAN

Avukat Mehmet PEHLİVAN, lise eğitimini Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi’nde tamamladıktan sonra, 2016 yılında İstanbul Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur.

Hukuk öğrenimi sırasında birçok hukuk bürosunda hukukun farklı alanlarında kendini geliştirirken, stajyerlik döneminde Türkiye’nin önde gelen ve uluslararası faaliyet gösteren bir hukuk bürosunda çalışmıştır.

Pehlivan, burada edindiği tecrübelerle stajını tamamladıktan hemen sonra PEHLİVAN İLKAKIN HUKUK BÜROSU’nu kurmuş ve halen bu büroda kurucu ortaktır. Mehmet PEHLİVAN, İstanbul Barosu’na kayıtlı olarak avukatlık yapmaktadır. Pehlivan, Özel Hukuk alanında Yüksek Lisans eğitimine de devam etmektedir.

Event Hours(1)

  • 15 Mart 2018 Perşembe

    16.45 - 17.15

    MEHMET PEHLİVAN
    Avukat

e-Safe Zirveleri

Siber güvenlik konusunda yerel sorunlara odaklanan Türkiye’nin ilk ve tek etkinliği e-Safe Siber Güvenlik Zirveleri her geçen yıl daha büyük katılımla devam ediryor.

Güncel Haberler

    No posts were found.