e-Safe Zirveleri

Siber uzay var oldukça, siber güvenlikte var olacaktır. e-Safe Ulusal Güvenlik Etkinlikleri olarak, Siber Güvenlik ve Kişisel Verileri Koruma Sektörlerinin paydaşları olan; üreticiler, satıcılar, kamu, üniversite ve STK’ları bir araya getirerek sektörün sağlıklı gelişmesine katkıda bulunmaya çalışıyoruz. Bu bağlamda e-Safe, yerel sorunlara odaklanmış bir Ulusal Güvenlik Etkinlikleri platformudur.

Siber İstihbaratın Kamu Güvenliği İçin Rolü ve Önemi

Siber İstihbaratın Kamu Güvenliği İçin Rolü ve Önemi

Bu yılki e-Safe Siber Güvenlik Zirvesinde Siber İstihbaratın Kamu Güvenliği İçin Rolü ve Önemi hakkında Bilgi Güvenliği Uzmanı sayın ATALAY KELEŞTEMUR bir konuşma yapacaktır.

e-Safe Zirve yemeği BTK Konferans Salonunda Yapılacaktır.

Yemek sonrası gazetecilerin soruları yanıtlanacaktır.

Konuşmacı

ATALAY KELEŞTEMUR

Yaklaşık 20 yıldır IT sektöründe bilişim basınında editör ve yazı işleri müdürü, daha sonra oyun programcısı olarak görev yapan Atalay KELEŞTEMUR, ilerleyen yıllarda Linux sistem yönetimi ve yazılım uzmanlığı görevlerinde bulunmuştur.

Pardus 2011, Ubuntu, Windows 8 ve Siber İstihbarat isimli kitapların yazarıdır. Siber İstihbaratın Kamu Güvenliği İçin Rolü ve Önemi isimli bir yüksek lisans tez çalışması yapmıştır. Siber istihbarat ve siber güvenlik üzerine eğitimler vermektedir.

C/C++, PHP, VB.NET, C# ve Python programlama dilleri ile çeşitli projeler geliştirmiştir. Siber istihbarat analizi, güvenli kod denetimi, web uygulama sızma testleriyle ilgilenmektedir. Türkiye Bilişim Güvenliği Derneği ve Bilgi Güvenliği Derneği bünyesinde bilgi güvenliğiyle ilgili çalışmalar yapmaktadır. Sahip olduğu sertifikalar CPTE, CSWAE, CISSO, ISMS LA ve SCE’dir.

Event Hours(1)

  • 15 Mart 2018 Perşembe

    11.30 - 12.00

    ATALAY KELEŞTEMUR
    Bilgi Güvenliği Uzmanı

e-Safe Zirveleri

Siber güvenlik konusunda yerel sorunlara odaklanan Türkiye’nin ilk ve tek etkinliği e-Safe Siber Güvenlik Zirveleri her geçen yıl daha büyük katılımla devam ediryor.

Güncel Haberler

    No posts were found.