e-Safe Zirveleri

Siber uzay var oldukça, siber güvenlikte var olacaktır. e-Safe Ulusal Güvenlik Etkinlikleri olarak, Siber Güvenlik ve Kişisel Verileri Koruma Sektörlerinin paydaşları olan; üreticiler, satıcılar, kamu, üniversite ve STK’ları bir araya getirerek sektörün sağlıklı gelişmesine katkıda bulunmaya çalışıyoruz. Bu bağlamda e-Safe, yerel sorunlara odaklanmış bir Ulusal Güvenlik Etkinlikleri platformudur.

Sinyal İstihbarat ve Mobil Casusluk

s

Sinyal İstihbarat ve Mobil Casusluk

Bu yılki e-Safe Siber Güvenlik Zirvesinde Sinyal İstihbarat ve Mobil Casusluk hakkında Mobil Güvenlik Uzmanı sayın MURAT ŞİŞMAN bir konuşma yapacaktır.

Konuşmacı

MURAT ŞİŞMAN

1981 yılında Trabzon’da doğmuştur. Bilkent üniveritesinde eğitim gördüğü yıllarda Linux sistemler için yazılımlar geliştirmiş olup Türkçe yerelleştirme projelerinde görev almıştır.

2008 yılından beri mobil cihazlar için uygulama geliştirme alanında bireysel ve kurumsal projeler gerçekleştirmiş olup yine bu alanda Türkiye’nin önde gelen kurumlarına eğitimler vermektedir.

Halen iOS ve Android tabanlı cihazlar için uygulamalar geliştirmekle birlikte kablosuz sistemlere ait güvenlik zaafiyetlerini araştırmaya yönelik olarak, sinyal istihbarat donanım ve yazılım çözümleri sunmaktadır. MG-Linux adında sinyal istihbaratına yönelik Linux dağıtımı geliştirmektedir.

Event Hours(1)

  • 15 Mart 2018 Perşembe

    12.00 - 12.30

    MURAT ŞİŞMAN
    Mobil Güvenlik Uzmanı

e-Safe Zirveleri

Siber güvenlik konusunda yerel sorunlara odaklanan Türkiye’nin ilk ve tek etkinliği e-Safe Siber Güvenlik Zirveleri her geçen yıl daha büyük katılımla devam ediryor.

Güncel Haberler

    No posts were found.