e-Safe Zirveleri

Siber uzay var oldukça, siber güvenlikte var olacaktır. e-Safe Ulusal Güvenlik Etkinlikleri olarak, Siber Güvenlik ve Kişisel Verileri Koruma Sektörlerinin paydaşları olan; üreticiler, satıcılar, kamu, üniversite ve STK’ları bir araya getirerek sektörün sağlıklı gelişmesine katkıda bulunmaya çalışıyoruz. Bu bağlamda e-Safe, yerel sorunlara odaklanmış bir Ulusal Güvenlik Etkinlikleri platformudur.

Web’in Perde Arkası

s

Web’in Perde Arkası

Bu yılki e-Safe Siber Güvenlik Zirvesinde Web’in Perde Arkası hakkında Siber Güvenlik Araştırmacısı sayın ÖMER ÇITAK bir konuşma yapacaktır.

e-Safe Kurucusu

ÖMER ÇITAK

Yaklaşık 6 senedir sektörde yazılım geliştirme ve uygulama güvenliği ile alakalı pozisyonlarda çalışmaktadır. Yıllarca hackingin underground (Siyah Şapka) tarafında yer almıştır. Çeşitli kurumlar ile yaşadığı hukuki sorunlar; beyaz şapka tarafına geçmesine vesile olmuştur.

Bu alanlarda kendini geliştirmek isteyenlere yardımcı olmak ve Özgür Yazılım manifestosunu yaymak amacı ile Linux Yaz Kampı, Akademik Bilişim gibi etkinliklerde gönüllü eğitmenlik yapmaktadır. Ayrıca zaman zaman konferanslarda seminer vermektedir.

Şuan Netsparker’da Security Researcher olarak çalışmaktadır. Ethical Hacking – Offensive & Defensive kitabının yazarıdır. Aynı zamanda ilgilendiği teknik konuları vakit buldukça www.omercitak.com sitesindeki bloguna yazmaktadır.

Event Hours(1)

  • 15 Mart 2018 Perşembe

    14.15 - 14.45

    ÖMER ÇITAK
    Siber Güvenlik Araştırmacısı

e-Safe Zirveleri

Siber güvenlik konusunda yerel sorunlara odaklanan Türkiye’nin ilk ve tek etkinliği e-Safe Siber Güvenlik Zirveleri her geçen yıl daha büyük katılımla devam ediryor.

Güncel Haberler

    No posts were found.