e-Safe Zirveleri

Siber uzay var oldukça, siber güvenlikte var olacaktır. e-Safe Ulusal Güvenlik Etkinlikleri olarak, Siber Güvenlik ve Kişisel Verileri Koruma Sektörlerinin paydaşları olan; üreticiler, satıcılar, kamu, üniversite ve STK’ları bir araya getirerek sektörün sağlıklı gelişmesine katkıda bulunmaya çalışıyoruz. Bu bağlamda e-Safe, yerel sorunlara odaklanmış bir Ulusal Güvenlik Etkinlikleri platformudur.

Av. Başak DEPREM

Av. Başak DEPREM

Türksat Hukuk Müşavirliği

ABOUT

1979 Ankara doğumluyum. İlk, Orta ve Lise Eğitimimi Ankara’da tamamladım. Lisans Eğitimimi (1996-2000) Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinde, Yüksek Lisans Eğitimimi, Ankara Üniversitesi (Hukuk Fakültesi) Sosyal Bilimler Enstitüsü Özel Hukuk (Medeni Hukuk) Bölümünde (2002-2006) tamamlamış bulunmaktayım. Tez Konum Roaming Sözleşmesi’dir. Doktora (Phd) Eğitimime Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Özel Hukuk (Ticaret Hukuku) Bölümünde (2007-..) devam etmekteyim. Tez Konum Şirketler Topluluğunda Hakim Şirket Kavramı’dır.

Profösyonel İş hayatım; 2003-2005 yılları arasında, Aycell Haberleşme ve Pazarlama Hizmetleri A.Ş. (Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.) ve Türk Telekomünikasyon A.Ş.’de Genel Müdür Hukuk Danışmanı olarak çalıştım. 2005 yılından beri halen Türksat Uydu Haberleşme Kablo Tv ve İşletme A.Ş.’de Avukat olarak görev yapmaktayım.

Uzmanlık Alanlarım, Bilişim, uydu, kablo tv, e-Devlet, KVKK ve fikri mülkiyet ve bu alanlara dair Sözleşme/Protokol metni hazırlanması, hukuki görüş sunumu, Uydu, kablo tv altyapısı ile ilgili ve bilişim, fikri mülkiyet, iş, tüketici, ceza davalarının takibidir.

SESSION

12.00 - 12.20