e-Safe Zirveleri

Siber uzay var oldukça, siber güvenlikte var olacaktır. e-Safe Ulusal Güvenlik Etkinlikleri olarak, Siber Güvenlik ve Kişisel Verileri Koruma Sektörlerinin paydaşları olan; üreticiler, satıcılar, kamu, üniversite ve STK’ları bir araya getirerek sektörün sağlıklı gelişmesine katkıda bulunmaya çalışıyoruz. Bu bağlamda e-Safe, yerel sorunlara odaklanmış bir Ulusal Güvenlik Etkinlikleri platformudur.

Av. Özgür ERALP

Av. Özgür ERALP

Avukat

ABOUT

Avukat Özgür Eralp 1993 yılında Ted Ankara Koleji’nden, 2000 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur.

2000 yılından beri Ankara’da serbest avukatlık yapmaktadır.

2004 yılından beri Ankara Adliyesinde 700’den fazla dosyaya bilirkişi raporu hazırlamıştır.

2007 yılından beri Başkent Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde ve Ufuk Üniversitesi Adalet Meslek Yüksekokulu’nda ve Ankara Üniversitesi Adalet Meslek Yüksekokulu’nda öğretim görevlisi olarak ders vermektedir.

2013 yılından beri Kurucusu olduğu Eralp Bilgi Teknolojileri İletişim Danışmanlık Organizasyon Yayıncılık Ltd.Şti aracılığıyla Bilgi ve İletişim Teknolojileri konularında danışmanlık ve eğitim hizmetleri vermektedir.

2015 yılından beri Turk Elektronik Para A.Ş’de Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır.

30’dan fazla ilde 100’e yakın konferansta sunum yapmış, yurt içinde ve yurt dışındaki bir çok seminere katkı vermiş olup Bilişim Hukukuyla ilgili 50’den fazla makalesi bulunmaktadır.

2007 yılında yayınlanmış “Hukukçular için Bilişim Terimleri Sözlüğü” isimli 2013 yılında yayınlanmış “İnternet Bankacılığı’nın Teknik, Hukuki ve Ceza Boyutu” isimli kitabı bulunmaktadır.

SESSION

12-Kas-2020 12:20-12:40