e-Safe Zirveleri

Siber uzay var oldukça, siber güvenlikte var olacaktır. e-Safe Ulusal Güvenlik Etkinlikleri olarak, Siber Güvenlik ve Kişisel Verileri Koruma Sektörlerinin paydaşları olan; üreticiler, satıcılar, kamu, üniversite ve STK’ları bir araya getirerek sektörün sağlıklı gelişmesine katkıda bulunmaya çalışıyoruz. Bu bağlamda e-Safe, yerel sorunlara odaklanmış bir Ulusal Güvenlik Etkinlikleri platformudur.

BESİM ALTINOK

BESİM ALTINOK

Güvenlik Mühendisi

ABOUT

Yaklaşık 5 yıldır siber güvenlik alanında çalışmalar yapmaktadır. Şu anda Barikat İnternet Güvenliği firmasında, Güvenlik Test Hizmetleri departmanında Güvenlik Test Uzmanı olarak çeşitli alanlarda güvenlik üzerine testler gerçekleştirmektedir.

Besim ALTINOK aynı zamanda Kablosuz Ağ Güvenliği kitabınında yazarıdır. Kendisi bu çalışmasının yanı sıra gönüllü olarak yıllardır Octosec ve Canyoupwnme ekipleri içinde gönüllü çalışmalarını yapmış ve yapmaya da devam etmektedir.

Son zamanlarda kablosuz ağ saldırılarına karşı geliştirdiği WiPi Hunter projesi, Blackhat Arsenal alanında sergilenmiştir (Blackhat Europe 2017, Blackhat Asia 2018). Aynı zamanda geliştirdiği bu çalışma en iyi araç seçilerek Blackhat Arsenal tarihinin en iyi aracı olarak 1.ödülü kazanmıştır.

SESSION

15-Mar-2018 16:00-16:30