e-Safe Zirveleri

Siber uzay var oldukça, siber güvenlikte var olacaktır. e-Safe Ulusal Güvenlik Etkinlikleri olarak, Siber Güvenlik ve Kişisel Verileri Koruma Sektörlerinin paydaşları olan; üreticiler, satıcılar, kamu, üniversite ve STK’ları bir araya getirerek sektörün sağlıklı gelişmesine katkıda bulunmaya çalışıyoruz. Bu bağlamda e-Safe, yerel sorunlara odaklanmış bir Ulusal Güvenlik Etkinlikleri platformudur.

Göksun Işıl BATMAZ

Göksun Işıl BATMAZ

Türk Telekom Grubu KVKK Yönetişim Müdürlüğü Yöneticisi

ABOUT

2013 yılında TTNET AS. de elektronik haberleşme sektöründe kişisel verilerin korunması alanında regülasyon uyum müdürlüğünde Avukat olarak çalışmaya başlamıştır.

Bilişim hukuku alanında Bilgi Üniversitesinde yüksek lisansını, Avrupa Birliği Hukuku alanında Europen Public Law Center kurslarını tamamlamış olup, hâlihazırda Londra Queen Mary Üniversitesinde İletişim Hukuku bölümünde eğitimine devam etmektedir.

2016 yılından beri Türk Telekomünikasyon AS de 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve kişisel veriler ile ilgili uluslararası düzenlemeler kapsamında çalışmaya devam etmekte ve bu alanda Türk Telekom Grubu bünyesinde eğitimler vermektedir. Hâlihazırda Türk Telekom Grubu KVKK Yönetişim Müdürlüğünde Yönetici olarak görev almaktadır.