e-Safe Zirveleri

Siber uzay var oldukça, siber güvenlikte var olacaktır. e-Safe Ulusal Güvenlik Etkinlikleri olarak, Siber Güvenlik ve Kişisel Verileri Koruma Sektörlerinin paydaşları olan; üreticiler, satıcılar, kamu, üniversite ve STK’ları bir araya getirerek sektörün sağlıklı gelişmesine katkıda bulunmaya çalışıyoruz. Bu bağlamda e-Safe, yerel sorunlara odaklanmış bir Ulusal Güvenlik Etkinlikleri platformudur.

İsmail SAYGILI

İsmail SAYGILI

Seccops Siber Güvenlik Teknolojileri Kurucu Ortağı

ABOUT

1998 yılında bilgisayarla tanışan İsmail Saygılı, 2000 yılından bu yana siber dünyanın içerisindedir. Eski bir hacker olan Saygılı, üniversite eğitimini uçak teknolojileri üzerine almıştır. 2011 yılı itibariyle profesyonel olarak siber güvenlik sektöründe ofansif ve defansif alanlarda çalışmalar yapmış ve bu konuda çeşitli eğitimler de vererek sektöre pek çok aranılan personeller kazandırmıştır. Ayrıca kendisine ait çeşitli blog sitelerinde de kişisel bilgi ve tecrübelerini makaleler yazarak okuyucularına aktarıyor.

Şimdi ise 2017 yılında kurduğu Seccops ismindeki kendi siber güvenlik şirketinde ekibiyle beraber firma ve kurumlara profesyonel danışmanlık hizmetleri veriyor ve ARGE faaliyetleri yürütmektedir.

SESSION

17 Mart 2022 13:30 - 13:50