e-Safe Zirveleri

Siber uzay var oldukça, siber güvenlikte var olacaktır. e-Safe Ulusal Güvenlik Etkinlikleri olarak, Siber Güvenlik ve Kişisel Verileri Koruma Sektörlerinin paydaşları olan; üreticiler, satıcılar, kamu, üniversite ve STK’ları bir araya getirerek sektörün sağlıklı gelişmesine katkıda bulunmaya çalışıyoruz. Bu bağlamda e-Safe, yerel sorunlara odaklanmış bir Ulusal Güvenlik Etkinlikleri platformudur.

MEHMET PEHLİVAN

MEHMET PEHLİVAN

Avukat

ABOUT

Avukat Mehmet PEHLİVAN, lise eğitimini Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi’nde tamamladıktan sonra, 2016 yılında İstanbul Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur.

Hukuk öğrenimi sırasında birçok hukuk bürosunda hukukun farklı alanlarında kendini geliştirirken, stajyerlik döneminde Türkiye’nin önde gelen ve uluslararası faaliyet gösteren bir hukuk bürosunda çalışmıştır.

Pehlivan, burada edindiği tecrübelerle stajını tamamladıktan hemen sonra PEHLİVAN İLKAKIN HUKUK BÜROSU’nu kurmuş ve halen bu büroda kurucu ortaktır. Mehmet PEHLİVAN, İstanbul Barosu’na kayıtlı olarak avukatlık yapmaktadır. Pehlivan, Özel Hukuk alanında Yüksek Lisans eğitimine de devam etmektedir.

SESSION

15-Mar-2018 17:15-17:45