e-Safe Zirveleri

Siber uzay var oldukça, siber güvenlikte var olacaktır. e-Safe Ulusal Güvenlik Etkinlikleri olarak, Siber Güvenlik ve Kişisel Verileri Koruma Sektörlerinin paydaşları olan; üreticiler, satıcılar, kamu, üniversite ve STK’ları bir araya getirerek sektörün sağlıklı gelişmesine katkıda bulunmaya çalışıyoruz. Bu bağlamda e-Safe, yerel sorunlara odaklanmış bir Ulusal Güvenlik Etkinlikleri platformudur.

1 Gün // 18 Konuşmacı // 30 Katılımcı // 370 Ziyaretçi 3.e-Safe Kişisel Verileri Koruma Zirvesi BİLGİ AL KAYIT OL 27 Ekim 2020 - Ankara
Zirveye kalan zaman

Etkinlik Yaklaşıyor

Olabilecek kişisel veri ihlallerine karşı önlem detaylarının belirlenmesi ve toplumsal farkındalık oluşturmak için Kişisel Verileri Koruma Kurumu Binasında, 3.e-Safe Kişisel Verileri Koruma Zirvesi yapılacaktır. Sınırlı sayıda kayıt için acele edin.

Zirvenin Amacı

e-Safe, Türkiye’nin yakın gelecekte sürekli gündemine girecek olan kişisel verilerin korunmasyla ilgili yapılan ve yapılması gerekenleri, alanında uzman 20 konuşmacıyla 27 Ekim 2020 Salı günü 370 ziyaretçinin katılımıyla değerlendiriyor.

Zirvenin Profili

Zirveye, CEO, CTO, CSO, IT Profesyonelleri, Hukukçular, Bilişim Uzmanları, Bilişim Sistemleri Yöneticileri, Kamu Kurumları ve ilgili birim yetkilileri, Silahlı Kuvvetler, Kişisel Veri Uzmanları, Adli Bilimler alanında çalışan uzmanlar, medya, üniversiteler ve siber güvenlik alanında çalışan profesyoneller katılım sağlayacaklardır.

Zirvenin Adresi

Kişisel Verileri Koruma Kurumu
(Nasuh Akar Mahallesi Ziyabey Cad. 1407. Sok. No:4, 06520 Çankaya/Ankara).

Kimler Konuşacak?

27 Ekim 2020 Kisisel Verileri Koruma Zirvesinin bu yılki konuşmacıları Türkiyenin konusunda otorite sayılacak kişilerden seçildi. Sadece 370 ziyaretçinin kabul edileceği zirvede sizde kaydınızı yaptırarak yerinizi alın.

Musa SAVAŞ

e-Safe Kurucusu ve Zirve Başkanı

Prof. Dr. Faruk BİLİR

KVKK Başkanı

Prof. Dr. Kerem ALKİN

Türkiye İhracatçılar Meclisi Genel Sekreteri

Programlar

27 Ekim 2020 – Salı
09.00 - 10.00
09.00
10.00
Kayıt ve Karşılama

27 Ekim 2020 – Salı

  • Kayıt ve Karşılama
    09.00 - 10.00
No etkinlikler available!