e-Safe Zirveleri

Siber uzay var oldukça, siber güvenlikte var olacaktır. e-Safe Ulusal Güvenlik Etkinlikleri olarak, Siber Güvenlik ve Kişisel Verileri Koruma Sektörlerinin paydaşları olan; üreticiler, satıcılar, kamu, üniversite ve STK’ları bir araya getirerek sektörün sağlıklı gelişmesine katkıda bulunmaya çalışıyoruz. Bu bağlamda e-Safe, yerel sorunlara odaklanmış bir Ulusal Güvenlik Etkinlikleri platformudur.

Amerika’yı Yeniden Keşfetmek: Kamu Web Uygulamalarının Güvenliği

Amerika’yı Yeniden Keşfetmek: Kamu Web Uygulamalarının Güvenliği

Bu yılki e-Safe Siber Güvenlik Zirvesinde Amerika’yı Yeniden Keşfetmek: Kamu Web Uygulamalarının Güvenliği hakkında QA Tester ve Güvenlik Araştırmacısı sayın ZİYAHAN ALBENİZ bir konuşma yapacaktır.

Konuşmacı

Musa SAVAŞ

İsmim Ziyahan. 1986 İstanbul doğumluyum. Netsparker isimli web güvenliği firmasında güvenlik araştırmacısı olarak çalışıyorum. 1999 yılında evime bilgisayar alınması ile bilgisayar kullanmaya başladım. Çok geçmeden yazılım dillerine merak sardım Basic, Visual Basic, ASP, PHP derken 2008 yılından bu yana da profesyonel olarak çalışıyorum. Çeşitli sektörlerde iş tecrübelerim oldu. Medya, perakende, e-ticaret, insan kaynakları vb gibi. ‘99 ve 2008 yılları arasında koca bir boşluk var gibi geliyor ancak bu zamanlarda da harçlığımı çıkartmak için yazılımlar geliştirdim.

Event Hours(1)

  • 15 Mart 2018 Perşembe

    13.45 - 14.15

    ZİYAHAN ALBENİZ
    QA Tester ve Güvenlik Araştırmacısı

e-Safe Zirveleri

Siber güvenlik konusunda yerel sorunlara odaklanan Türkiye’nin ilk ve tek etkinliği e-Safe Siber Güvenlik Zirveleri her geçen yıl daha büyük katılımla devam ediryor.

Güncel Haberler

    No posts were found.