e-Safe Zirveleri

Siber uzay var oldukça, siber güvenlikte var olacaktır. e-Safe Ulusal Güvenlik Etkinlikleri olarak, Siber Güvenlik ve Kişisel Verileri Koruma Sektörlerinin paydaşları olan; üreticiler, satıcılar, kamu, üniversite ve STK’ları bir araya getirerek sektörün sağlıklı gelişmesine katkıda bulunmaya çalışıyoruz. Bu bağlamda e-Safe, yerel sorunlara odaklanmış bir Ulusal Güvenlik Etkinlikleri platformudur.

Siber Atak Tag

Teknoloji hızla gelişiyor ve farklı teknolojiler hayatımıza girmeyi sürdürüyor. Dağıtık kayıt tutma teknolojisi olan blockchain, kriptografik araçları kullanarak dağınık noktalarca anlaşma sağlama şeklinde gerçekleşiyor. KOBIL CEO’su İsmet Koyun blockchain’i sadece finans ve ödeme sistemleriyle sınırlamanın yanlış olacağına dikkat çekti. Koyun, “Örneğin, taraflar arası akıllı anlaşmalar gibi uygulamalar...

1.e-Safe Boğaziçi Kişisel Verileri Korumada Yerli Çözümler Zirvesi, 8 Mayıs 2018 tarihinde Boğaziçi Üniversitesi’nde gerçekleşti. Zirvede, Türk Telekom Bilgi Güvenliği Yönetimi Grup Müdürü Mahmut Küçük “Kişisel Verilerin Güvenliği Kapsamında Türk Telekom Siber Güvenlik Hizmetleri” başlıklı konuşmasını gerçekleştirdi.