e-Safe Zirveleri

Siber uzay var oldukça, siber güvenlikte var olacaktır. e-Safe Ulusal Güvenlik Etkinlikleri olarak, Siber Güvenlik ve Kişisel Verileri Koruma Sektörlerinin paydaşları olan; üreticiler, satıcılar, kamu, üniversite ve STK’ları bir araya getirerek sektörün sağlıklı gelişmesine katkıda bulunmaya çalışıyoruz. Bu bağlamda e-Safe, yerel sorunlara odaklanmış bir Ulusal Güvenlik Etkinlikleri platformudur.

1.e-Safe Siber Güvenlik Zirvesi Tag

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı ile Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nun (BTK) himayesinde 30 Mart gününde “Make It Safer” sloganıyla düzenlenen 1. e-Safe Siber Güvenlik Zirvesi, BTK’nın Ankara Merkez Binası’nda gerçekleştirildi. Avnet IBM Teknik Danışmanı Bahadır Özgüven, “IBM Güvenlik Çözümleri ile Uçtan Uca Güvenlik” konusunda konuşmasını gerçekleştirdi.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı ile Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nun (BTK) himayesinde 30 Mart gününde “Make It Safer” sloganıyla düzenlenen 1. e-Safe Siber Güvenlik Zirvesi’nde Netaş Danışmanlık ve Yönetilen Hizmetler Kıdemli Müdürü Savaş Erol Uzun, “Modern İş Dünyasında Siber Operasyon Yönetimi” konusunda konuşmasını gerçekleştirdi.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı ile Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nun (BTK) himayesinde 30 Mart gününde “Make It Safer” sloganıyla düzenlenen 1. e-Safe Siber Güvenlik Zirvesi’nde Bilgi İşlem Yöneticisi Muharrem Canbolat, “Siber Güvenlik, Siber Suç” konusunda konuşmasını gerçekleştirdi.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı ile Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nun (BTK) himayesinde 30 Mart gününde “Make It Safer” sloganıyla düzenlenen 1. e-Safe Siber Güvenlik Zirvesi’nde Siber İstihbarat Analisti Atalay Keleştemur, “Kamu Yönetiminde Bilgi Güvenliği ve Kompartımantasyon İlkesi” başlığı ile konuşmasını gerçekleştirdi.