e-Safe Zirveleri

Siber uzay var oldukça, siber güvenlikte var olacaktır. e-Safe Ulusal Güvenlik Etkinlikleri olarak, Siber Güvenlik ve Kişisel Verileri Koruma Sektörlerinin paydaşları olan; üreticiler, satıcılar, kamu, üniversite ve STK’ları bir araya getirerek sektörün sağlıklı gelişmesine katkıda bulunmaya çalışıyoruz. Bu bağlamda e-Safe, yerel sorunlara odaklanmış bir Ulusal Güvenlik Etkinlikleri platformudur.

E-Safe’den Cumhuriyet’in 100’üncü yılında 7’nci etkinlik!


E-Safe’den Cumhuriyet’in 100’üncü yılında 7’nci etkinlik!

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) Merkez Bina’da yapılan 7’nci e-Safe Siber Güvenlik Zirvesi’nin bu yılki teması; “Siber Tehditler ve Hibrit Savaş 2.0” oldu.

Etkinlik hakkındaki düşüncelerini dile getiren Türkiye Bilişim Derneği (TBD) Ankara Şube Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Erzurumluoğlu şu ifadelere yer verdi:

“İnanılmaz yoğun bir gündem var. Gerçekten çok emek verilmiş. Her bir konuşmacı özenle seçilmiş. Her bir konu özenle seçilmiş. Üç başlıkta müthiş konuşmalar dinledim. 7’ncisinin olması önemli bir etkinlik. Türkiye’nin 100’üncü yılında böyle bir etkinlik önemli. Tebrik ediyorum”

VİDEO: 748
BAŞLIK: E-Safe’den Cumhuriyet’in 100’üncü Yılında 7’nci Etkinlik!
ROPÖRTAJ: Gökhan Erzurumluoğlu – Türkiye Bilişim Derneği (TBD) Ankara Şube Yönetim Kurulu Başkanı
ETKİNLİK: 7. e-Safe Siber Güvenlik Zirvesi
TARİH: 26 Nisan 2023, Çarşamba
YER: Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu – Ankara