e-Safe Zirveleri

Siber uzay var oldukça, siber güvenlikte var olacaktır. e-Safe Ulusal Güvenlik Etkinlikleri olarak, Siber Güvenlik ve Kişisel Verileri Koruma Sektörlerinin paydaşları olan; üreticiler, satıcılar, kamu, üniversite ve STK’ları bir araya getirerek sektörün sağlıklı gelişmesine katkıda bulunmaya çalışıyoruz. Bu bağlamda e-Safe, yerel sorunlara odaklanmış bir Ulusal Güvenlik Etkinlikleri platformudur.

E-Safe’den kişisel verileri koruma farkındalığı için önemli adım


E-Safe’den kişisel verileri koruma farkındalığı için önemli adım

2’nci e-Safe Kişisel Verileri Koruma Zirvesi, 24 Nisan 2019 tarihinde, Ankara’da, Kişisel Verileri Koruma Kurumu’nda (KVKK) gerçekleştirildi.

Etkinliğin açılış konuşmasını yapan e-Safe Kurucusu ve Zirve Başkanı Musa Savaş, “Umarım bu etkinlik, kişisel verileri koruma noktasında, ülkemizdeki farkındalığın arttırılması konusunda bir nebze de olsa faydalı olur” dedi.

Savaş devamında, “Biz bu etkinliği, bu yıl KVK Kurumu binasına taşıdık. Bu konuda gerek başkanımız gerek kurul üyelerimiz sağ olsunlar bize müsaade ettiler. Bize müsaade ettikleri için hepsine tüm kurul çalışanları adına teşekkür ediyorum. Bizim için çok iyi oldu. Çünkü biz e-Safe zirvelerini, mümkün olduğu kadar, konu başlığı neyse ilgili kurumda yapmaya çalışıyoruz. Bu konudaki farkındalığı arttırma adına böyle bir şey yapıyoruz” ifadelerini kullandı.

VİDEO: 754
BAŞLIK: E-Safe’den Kişisel Verileri Koruma Farkındalığı İçin Önemli Adım
KONUŞMACI: Musa Savaş – e-Safe Kurucusu ve Zirve Başkanı
ETKİNLİK: 2.e-Safe Kişisel Verileri Koruma Zirvesi
TARİH: 24 Nisan 2019, Çarşamba
YER: Kişisel Verileri Koruma Kurumu – Ankara