e-Safe Zirveleri

Siber uzay var oldukça, siber güvenlikte var olacaktır. e-Safe Ulusal Güvenlik Etkinlikleri olarak, Siber Güvenlik ve Kişisel Verileri Koruma Sektörlerinin paydaşları olan; üreticiler, satıcılar, kamu, üniversite ve STK’ları bir araya getirerek sektörün sağlıklı gelişmesine katkıda bulunmaya çalışıyoruz. Bu bağlamda e-Safe, yerel sorunlara odaklanmış bir Ulusal Güvenlik Etkinlikleri platformudur.

E-Safe’den yeni etkinlik müjdesi!


E-Safe’den yeni etkinlik müjdesi!

7’nci e-Safe Kişisel Verileri Koruma Zirvesi, “Türkiye’de ve Dünyada Kişisel Verilerin Korunmasında Yeni Gelişmeler” temasıyla 22 Mayıs 2024 tarihinde, Ankara’da, Kişisel Verileri Koruma Kurumu (KVKK) Konferans Salonu’nda düzenlendi.

Etkinliğin kapanış konuşmasını yapan e-Safe Kurucusu ve Zirve Başkanı Musa Savaş, “Sayın başkanlarım, değerli misafirler bir e-Safe’in daha sonuna geldik. 7’nciyi de bugün yapmış olduk. Bu zamana kadar sabırla dinlediğiniz için hepinize teşekkür ediyoruz. Dolu dolu bir içerikti. Biz bu tür etkinlikleri hazırlarken ilgili otorite kurumun önceliklerine ve hangi konularda farkındalık yaratmak istediğine özellikle dikkat ediyoruz. Kasım ayında BTK’ya (Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu) bekliyoruz. Kasım ayının ilk haftası BTK’da e-Safe’in Siber Güvenlik Zirvesini yapıyor olacağız” dedi.

VİDEO: 778
BAŞLIK: E-Safe’den Yeni Etkinlik Müjdesi!
KONUŞMACI: Musa Savaş – e-Safe Kurucusu ve Zirve Başkanı
ETKİNLİK: 7.e-Safe Kişisel Verileri Koruma Zirvesi
TARİH: 22 Mayıs 2024, Çarşamba
YER: Kişisel Verileri Koruma Kurumu – Ankara