e-Safe Zirveleri

Siber uzay var oldukça, siber güvenlikte var olacaktır. e-Safe Ulusal Güvenlik Etkinlikleri olarak, Siber Güvenlik ve Kişisel Verileri Koruma Sektörlerinin paydaşları olan; üreticiler, satıcılar, kamu, üniversite ve STK’ları bir araya getirerek sektörün sağlıklı gelişmesine katkıda bulunmaya çalışıyoruz. Bu bağlamda e-Safe, yerel sorunlara odaklanmış bir Ulusal Güvenlik Etkinlikleri platformudur.

Kenan Altınsaat: Bu Sene İçerik Olarak Daha Farklı Bir Etkinlik Gördük


Kenan Altınsaat: Bu Sene İçerik Olarak Daha Farklı Bir Etkinlik Gördük

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) binasında, 25 Mart 2021’de hibrit olarak gerçekleştirilen 5. e-Safe Siber Güvenlik Zirvesi’nde, Türkiye Bilişim Derneği (TBD) Ankara Şube Başkanı Kenan Altınsaat ile etkinlik gündemini değerlendirdik.

Altınsaat, etkinlik hakkında şunları söyledi: “e-Safe yabancı olduğumuz bir etkinlik değil. Her seferinde beraberiz. Bu sene hem sponsorları ile hem katılımı ile aslında hibrit olmasına, bir arada çok olamamış olmamıza rağmen içerik olarak da daha farklı olduğunu gördük. Siber güvenlikteki gereksinimlerin artması ile beraber. Siber güvenlik zirvesinin programını da bu şekilde genişletiyor olmasından mutlu olduk. Biz de bu konuda kendimize ve bir sektör derneği olarak Türkiye Bilişim Derneği’nin yapması gereken faaliyetlere, buradan yönlendirmeler ve ev ödevleri alacağımızı düşünüyoruz.”

VİDEO: 240
BAŞLIK: Kenan Altınsaat: Bu Sene İçerik Olarak Daha Farklı Bir Etkinlik Gördük
RÖPORTAJ: Kenan Altınsaat – Türkiye Bilişim Derneği (TBD) Ankara Şube Başkanı
ETKİNLİK: 5. e-Safe Siber Güvenlik Zirvesi
TARİH: 25 Mart 2021, Perşembe
YER: Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu – Ankara