e-Safe Zirveleri

Siber uzay var oldukça, siber güvenlikte var olacaktır. e-Safe Ulusal Güvenlik Etkinlikleri olarak, Siber Güvenlik ve Kişisel Verileri Koruma Sektörlerinin paydaşları olan; üreticiler, satıcılar, kamu, üniversite ve STK’ları bir araya getirerek sektörün sağlıklı gelişmesine katkıda bulunmaya çalışıyoruz. Bu bağlamda e-Safe, yerel sorunlara odaklanmış bir Ulusal Güvenlik Etkinlikleri platformudur.

7.e-Safe Siber Güvenlik Zirvesi Plaket Töreni


7.e-Safe Siber Güvenlik Zirvesi Plaket Töreni

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) Merkez Bina’da yapılan 7’nci e-Safe Siber Güvenlik Zirvesi’nin bu yılki teması; “Siber Tehditler ve Hibrit Savaş 2.0” oldu.

Zirveye Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, BTK Başkanı Ömer Abdullah Karagözoğlu başta olmak üzere Milli Savunma Bakanlığı Muharebe ve Bilgi Sistem Daire Başkanlığı, Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) Siber Savunma Komutanlığı ile kamu kurumlarının ilgili birim yetkilileri, bilişim ve siber güvenlik uzmanları, hukukçular ve akademisyenler katıldı.

Etkinliğin açılış konuşmalarını e-Safe Kurucusu ve Zirve Balkanı Musa Savaş, Türk Telekom Siber Güvenlik Direktörü Mahmut Küçük, BTK Başkanı Ömer Abdullah Karagözoğlu ve Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan yaptı. Açılış konuşmalarının ardından plaketler takdim edildi.

VİDEO: 686

BAŞLIK: 7. e-Safe Siber Güvenlik Zirvesi – Açılış ve Protokol Bölümü

ETKİNLİK: 7. e-Safe Siber Güvenlik Zirvesi

TARİH: 26 Nisan 2023, Çarşamba

YER: Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu – Ankara