e-Safe Zirveleri

Siber uzay var oldukça, siber güvenlikte var olacaktır. e-Safe Ulusal Güvenlik Etkinlikleri olarak, Siber Güvenlik ve Kişisel Verileri Koruma Sektörlerinin paydaşları olan; üreticiler, satıcılar, kamu, üniversite ve STK’ları bir araya getirerek sektörün sağlıklı gelişmesine katkıda bulunmaya çalışıyoruz. Bu bağlamda e-Safe, yerel sorunlara odaklanmış bir Ulusal Güvenlik Etkinlikleri platformudur.

E-Safe CTF yarışmasının kazananları belli oldu


E-Safe CTF yarışmasının kazananları belli oldu

E-Safe’in her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiği siber güvenlik zirvelerinin 8’incisi, 18 Ocak 2024 Perşembe günü İTÜ Süleyman Demirel Kültür Merkezi’ne ‘’Siber Güvenlikte Kariyer” ana temasıyla gerçekleştirildi.

Etkinlikte 3 ayrı panel yer aldı. Panelde konuşmacılar belli konu başlıklarını ele aldı. Bunun yanı sıra CTF yarışması yapıldı. Etkinlik sonunda yarışmanın kazananlarına ödülleri verildi.

CTF yarışmasının 3’üncüsü Yusuf Çeçen oldu. CTF yarışmasının 2’ncisi ise, Matematik Mühendisliği 2’inci sınıf öğrencisi Kayra Büyüklü oldu. CTF yarışmasının 1’ncisi de ODTÜ Makine Mühendisliği öğrencisi Melih Kaan Yıldız oldu.

Yarışmada 3’üncüye 10 bin TL ödül, 2’nciye 15 bin TL ödül, 1’inciye ise, 20 bin TL ödül verildi.

E-Safe CTF Yarışmasının Kazananları Belli Oldu (youtube.com)

VİDEO: 743
BAŞLIK: E-Safe CTF Yarışmasının Kazananları Belli Oldu
ETKİNLİK: 8. e-Safe Siber Güvenlik Zirvesi
TARİH: 18 Ocak 2024, Perşembe
YER: İTÜ Süleyman Demirel Kültür Merkezi – İstanbul